hbm stok sayım


mahmutbey cad.no:166/1

Telefon1: 2124528850

Telefon2:

Fax:

Web: www.hbmstoksayim.com

Sponsorlu Bağlantılar

Firma Kuruluş Yılı:2011
Çalışan Sayısı:5 (Yönetici:2 | Memur:0 | İşçi:0
Dış Ülkelerle Bağlantıları:

2011 yılında HBM Stok Sayım ve Danışmanlık olarak sektöre hızlı bir giriş yapan firmamız mağazacılık, stok ve envanter sayımıyla ilgili deneyimlerini genç ve tecrübeli kadrosuyla müşterilerine en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla verebilmek adına kurulmuştur.

HBM Stok Sayım ve Danışmanlık olarak geliştirdiğimiz çözümlerde Mükemmellik, Gelişme ve Ekip Çalışması değerlerini temel alıyoruz.

Mükemmellik : İşimizin her detayında, hataya yer vermemek amacı ile kusursuz çözümler geliştiriyoruz.

Gelişme : İş anlayışımızın temelinde uzmanlık anlayışı yer alıyor. HBM çalışanları her gün yenilikler öğrenmek, kendilerini sürekli geliştirmek anlayışı ile çalışıyorlar.

Ekip çalışması : Müşterilerimiz ile verimli, uzun vadeli ilişkiler kuruyor, girişimci ve yaratıcı fikirlere saygı duyuyoruz. Projelerinizi, deneyimimizi ve bilgilerimizi ekibimiz ve müşterilerimiz ile paylaşarak hayata geçiriyoruz.


Ürün ve Hizmetler


envanter
HBM Stok Takip Sistemi ile sayım için gerekli olan teknik bilgi ve donanım, insan gücü temini ve koordinasyonu, hata bulma ve sonuç raporlama yapısı ile tüm gereklilikleri kapsamaktadır. Programımız yetkin bilgi işlem departmanımızla sürekli güncellenmekte ve piyasadaki birçok perakendecilik programlarıyla paralel çalışabilmektedir. HBM olarak bu işlemleri en etkin şekilde, en uygun maliyetlerle, tarafsız ve objektif yaklaşımla, kendinizi yormadan, işletmenizi kapatmadan ve en önemlisi satış


HBM Stok Takip Sistemi ile sayım için gerekli olan teknik bilgi ve donanım, insan gücü temini ve koordinasyonu, hata bulma ve sonuç raporlama yapısı ile tüm gereklilikleri kapsamaktadır. Programımız yetkin bilgi işlem departmanımızla sürekli güncellenmekte ve piyasadaki birçok perakendecilik programlarıyla paralel çalışabilmektedir. HBM olarak bu işlemleri en etkin şekilde, en uygun maliyetlerle, tarafsız ve objektif yaklaşımla, kendinizi yormadan, işletmenizi kapatmadan ve en önemlisi satışları aksatmadan sizlerin adına gerçekleştirmek bizim hedeflerimizi oluşturmaktadır.

Hizmet verdiğimiz alanlar

Stok/Sevkiyat Denetimi ve Yönetimi (Lojistik)Gizli (Gölge) MüşteriBordrolama ve Dönemsel İş GücüMağazacılık ve Proje Danışmanlık

#stok #envanter #sayım # #


Benzer Firmalar