Anasayfa » İthalat ve İhracat » » Fikir Ticaret

Fikir Ticaret


Süleymaniye Mah. Uzun Çarşı Caddesi Mustafa Yiğit Han No: 171 Kat: 2 No: 48 Eminönü / Fatih / İSTANBUL

Telefon1: 0212 522 25 97

Telefon2: 0507 357 05 42

Fax: 0212 522 25 97

Web: www.mumvemum.com/

Sponsorlu Bağlantılar

Firma Kuruluş Yılı:2005
Çalışan Sayısı:23 (Yönetici:0 | Memur:0 | İşçi:0
Dış Ülkelerle Bağlantıları:

Mum ve muM


Bu site Fikir Ticaret tarafından kurulmuş olan bir e-ticaret mağazasıdır.Geniş ürün seçeneklerini en uygun fiyat ve en iyi hizmet kalitesiyle kullanıcılarımızın beğenisine sunmayı hedeflemekteyiz. Farklı ürün seçeneklerine en zahmetsiz yoldan kısaca ulaşabilirsiniz: http://www.mumvemum.com Mumun yanı sıra Mumluk, Jel Mum,Kandil ve daha pek çok çeşitte ürünün imalatçısı ve ithalatçısıyız.


İcadı kadim uygarlıklara dayanan mum binlerce yıldan beri kullanılan bir aydınlatma aracıdır. Mısır ve Girit’te bulunmuş en az 5000 yıllık şamdanlardan anlaşılabileceği üzere Antik Çağ’ın da ilk buluşları arasındadır.Ortaçağ’da ise Avrupa’daki mumlar donyağından yapılmaktaydı.

Mumun başlıca ham maddesi ‘’parafin’’dir.Parafin ham petrolden elde edilen renksiz,kokusuz,
yağ şeklindeki organik bir maddedir.Parafin yerine balmumu kullanılarak da mum yapılabilir.İçinde bir de fitil dediğimiz bir ip vardır.Muma şekil kazandırma aşamasında metal ya da cam kalıplar kullanılır.Ayrıca istenirse boya ve koku da katılarak renkli ve kokulu mum yapmak da mümkündür.


Her türlü yeniliği birinci kalitede ve anında kullanıcılarımızla buluşturma politikamız gereği son çıkan ürünleri ve yenilikleri sizlere herkesten önce sahip olma fırsatıyla getiriyoruz.Karşınızda LED Mum serisi: http://www.mumvemum.com/led-mumlar-kat72.html LED Mum (Light Emitting Diode) mumlar sıfır ısı üretmeleri ve zararlı madde içermemeleri ile ün salmış durumdalar.Bu özellikleriyle yangın,duman ve tahribat gibi zarara yol açabilecek istenmeyen durumları yok etmektedir.

Geleceğimizin, müşterilerimizi tatmin etmek kabiliyetine bağlı olduğuna inanmaktayız. Bu arzumuz müşterilerimiz için üstün kalite ve hizmet anlayışını sunarak sürdürecek ve müşterilerimiz için güvenilir bir ortak olarak kalmaya devam edeceğiz.

Fikir Ticaret Mum ve muM


Ürün ve Hizmetler

Mumun yanı sıra Mumluk, Jel Mum, Kandil ve daha pek çok çeşitte ürünün imalatçısı ve ithalatçısıyız.

#mum #mumluk #hediyelik eşya #partş malzemeleri #


Benzer Firmalar