Anasayfa » Güzellik ve Bakım » ANKARA Güzellik ve Bakım » Daylong Actinica ve Extreme Güneş Kremi

Daylong Actinica ve Extreme Güneş Kremi


Ceyhun Atıf Kansu Caddesi No:137 Balgat-Ankara

Telefon1: 03124444996

Telefon2:

Fax:

Web: www.daylong.info/

Sponsorlu Bağlantılar

Firma Kuruluş Yılı:2010
Çalışan Sayısı:25 (Yönetici:0 | Memur:0 | İşçi:0
Dış Ülkelerle Bağlantıları:

Daylong yenilikçi formülüyle deride ani serinleme sağlar – alkol, parfüm, mineral yağı, ve emülgatör içermez. Jel uygulaması kolay ve emilimi hızlıdır. İçerdiği gliserin ve dexpanthenol içerir. Daylong Güneş Kremi hassas ciltler için oldukça idealdir.

Daylong Extreme cildi nemlendir ve serin tutar. E Vitamini içerir. Daylong Extreme tortu bırakmadan hızlıca emilir, emülgatör yada ek koruyucu maddeler içermez.

Daylong Actinica Daylong Actinica Gliserin, dexpanthenol, ve E vitamini içerir. İçerdiği bu malzemeler sayesinde cildi nemlendirir.

Daylong Actinica ve Extreme güneş kremi içeriğinde bulundurduğu bileşenler ile güneşten korunmanıza yardımcı olur ve sinek kovucu gibi diğer ürünler ile birlikte, bu ürünlerden önce uygulandığı takdirde kullanılabilir.

Daylong Extreme ve Actinica güneş kremi sayesinde, güneşten korunabilirsiniz. Her yaş grubuna hitap eden ürünleri sayesinde ailenizin bütün fertlerine hitap ederek güneşten korunma sağlayacaktır. Ayrıca daylong Extreme ve Actinica güneş kremi yardımcı olduğu bilimsel çalışmalar ile belirlenmiştir. Daylong Actinica ve Extreme güneş kremlerini sitemizden inceleyebilir, kullanımına ve kullanıcı yorumlarına ulaşabilir, fiyatı hakkında bilgi alabilir, dilerseniz indirimli, kampanyalı ve en ucuz fiyatları ile sipariş vererek satın alabilirsiniz.


Ürün ve Hizmetler

Daylong Actinica ve extreme güneş kremi ürününü websitemizden veya 444 4 996 numaralı çağrı merkezimizden satın alabilirsiniz Bu fırsat kaçmaz.

#daylong güneş kremi # # # #


Benzer Firmalar