Arelzaman


perpa tic merkezi A blok Kat:9

Telefon1: 0 212 210 59 22

Telefon2: 0 212 222 32 16

Fax:

Web: arelzaman.com

Sponsorlu Bağlantılar

Firma Kuruluş Yılı:2004
Çalışan Sayısı:12 (Yönetici:0 | Memur:0 | İşçi:0
Dış Ülkelerle Bağlantıları:

Arel Zaman ve AGM Güvenlik Kontrol Sistemleri konusundaki 19 yıllık tecrübesi ile yerini sağlamlaştıran Arel ve AGM Personel devam kontrol teknolojileri geçen yıllar boyunca ilişkide olduğu tüm firmalar tarafından güvenilir istikrarlı ve profesyonel imajıyla kendi ölçülerine ulaşmıştır. AREL&AGM Personel devam kontrol teknolojileri bu gün tecrübeli ve uzman kadrosuyla Bilişim ve kartlı geçiş sistemleri alanında bir çok ürüne imzasını atarak ismini İç ve Dış piyasada duyurmayı başarmıştır. Arelzaman Personel devam kontrol teknolojileri olarak hedefimiz firmamızın , müşterileri tarafından çok kaliteli hizmet verebilen, istikrarlı, güvenilir ve dürüst bir kurum olarak tanınmasıdır. Bu hedefi başardığımıza inanıyoruz kuruluşumuzdan bugüne kadar kaliteyi hedefleyen firmalarla çeşitli çalışmalarımız oldu personel devam kontrol ve zaman kontrol sistemleri düşünen firmaların ilk aradıkları firma olmak, emeklerimizin yerine ulaştığını göstermektedir. Bununla birlikte standartları korumanın, onlara ulaşmak kadar zor olduğunun bilincindeyiz. Bu endüstürü de sürekli var olmak amacındayız, üretimin devamlılık arz ettiği, daha iyi çalışma şartları ve daha iyi ücret sistemine haiz iş ortamında tecrübeli, kalıcı mühendisleri muhafaza edip , yeni teknolojilere adapte olup ve en önemlisi kalite zincirini üretimin her aşamasında yapabilmek için üst düzey yöneticilerin gözetimi ve yönlendirmesi altında çalışanlarımızı düzenli bir şekilde eğitimden geçirerek ve Dünya Çalışma Örgütü’nün normlarına uyarak yüksek olan kalitemizi daha da yükseltmeyi hedefliyoruz. Uzman satış müdürleri ve satış temsilcilerinin yanı sıra bayi ve çözüm ortaklarını sürekli eğitip geliştiren ARELve AGM İstanbul sınırlarını aşarak 14 ülkede satışlarını ve satış sonrası hizmetlerini gerçekleştirmektedir.

Arel zaman Sistemleri Ltd; üstün ve kaliteli hizmet değerleri doğrultusunda, hizmet verilen kuruluş ve kişilerin memnuniyetini en üstün düzeyde tutmayı vizyon edinmiştir.


Ürün ve Hizmetler

parmak izi okuyucu, yüztanıma, bekçi saati, turnike, kamera, alarm, otopark, metal dedktör, x-ray, mantar bariyer, bariyer vs....

#personel takip sistemleri #parmak izi okuyucu # # #


Benzer Firmalar