Erbap Kasrı


Çiftlik mah. Koza sok. no:4 Beykoz Çavuşbaşı İstanbul

Telefon1: 0216 479 92 60

Telefon2: 0216 479 92 61

Fax: 0216 479 92 64

Web: www.erbapkasri.com

Sponsorlu Bağlantılar

Firma Kuruluş Yılı:2003
Çalışan Sayısı:20 (Yönetici:0 | Memur:0 | İşçi:0
Dış Ülkelerle Bağlantıları:

ERBAP KASRINDA MASAL GİBİ KIR DÜĞÜNLERİ

Siz hayal edin çerçevenin içini biz dolduralım…

ERBAP KASRI geniş bahçesi ile 1000 kişiye kadar yemekli, 1500 kişiye kadar da kokteyl şeklinde kır düğünleri; kapalı alanda ise 250 kişilik restoranı ile yemekli düğünler için çok ideal bir mekandır.

İstanbulun kargaşasından uzak şehre yakınlığı temiz havası eşsiz doğası ve damak tadıyla tercih edilen Erbap kasrı size ailenizle birlikte unutamayacağınız anlar yaşatmak için elinden geleni yapıyor.

400 araçlık otoparkı ile siz ve misafirleriniz için sorunsuz ve keyifli anlar yaşamanız için her şey düşünüldü.ERBAP KASRI sosyal tesisleri nikah, toplantı, seminer, yıl dönümü, yılbaşı partisi,doğum günü kutlamaları, kokteyl, iş yemekleri, okul mezuniyet baloları sizin izin “ özel “ olan her anı ölümsüzleştirmek için barkovizyon, slayt, profesyonel ses sistemi ve konusunda uzman çalışanlarıyla sizi bekliyor.


Ürün ve Hizmetler

Kır düğünleri, düğün organizasyonları, Kır, düğün, organizasyon, sünnet, nikah, piknik, kasr, açık hava, sosyal tesis, yemek, nargile, restaurant, grup yemek, toplu yemek, konferans, beykoz, mangal, iş yemek, barbekü

#kır düğünü #düğün organizasyon #sosyal tesis #restorant #beykoz


Benzer Firmalar