Anasayfa » Seyahat ve turizm acenteleri » Turizm » İZMİR Seyahat ve turizm acenteleri » tatilvitrini- tatil,otel,uçak bileti,fuar

tatilvitrini- tatil,otel,uçak bileti,fuar


Akdeniz mh.cumhuriyet bulvaı 79/A Alsancak İzmir

Telefon1: 2324440484

Telefon2: 2324250060

Fax: 232 425 6 677

Web: www.tatilvitrini.com

Sponsorlu Bağlantılar

Firma Kuruluş Yılı:1998
Çalışan Sayısı:90 (Yönetici:5 | Memur:20 | İşçi:75
Dış Ülkelerle Bağlantıları:var


TÜRSAB A Grubu Seyahat Acentesi Waterfall Tour;
Tira Tur Turizm Tic.San.Ltd.Şti. bünyesinde 1998 yılında Marmaris’te turizme yeni bir soluk getirmek ve yeni istihdamlar yaratmak ön prensibiyle yola çıkmıştır.

MİSYONUMUZ:
Türk turizmine yıllarını vermiş dinamik kadromuz ve tamamen müşteri memnuniyeti odaklı hizmet kalitemiz ile maksimum kalite ve güven anlayışı içinde bir sonraki tatil planınızın yine tek adresi olmaktır.

Edinmiş olduğu dürüstlük ve etik anlayış çerçevesinde hizmet verdiğimiz misafirlerimizden kazanmış olduğu sağlam dostluklar,iyi imaj ve “TATİL ADRESİNİZ” sloganıyla turizmin yeni VİTRİNİ haline gelmiştir. Ve bu sayede yoluna sağlam adımlarla ilerlerken Türkiye’de bünyesine katmış olduğu bir çok şubesi ve 100’ü aşan çalışanı ile dev bir kadro haline gelmiştir.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmamıza istinaden 2003 yılında kurmuş olduğumuz www.tatilvitrini.com web sayfası ile müşterilerimiz için doğru,etkin ve zahmetsiz tatil organizasyonu yapmalarını sağladık. Teknoloji odaklı pazarlama kanallarıyla hizmet ağımızı vazgeçilemez hale getirmenin yanı sıra,rahat ve konforlu ulaşımın önemli isimlerinden olan ve kaliteli hizmeti ön planda tutan tüm Türkiye’de ki firmalarla yapmış olduğumuz anlaşmalarla siz değerli Waterfall Tour misafirlerinin özel avantajlar elde etmesini sağlamış bulunmaktayız.

Kurmuş olduğumuz bir çok bölgedeki ofis ve irtibat bürolarıyla müşterilerimize daima ilk elden hizmet ve hızlı servis ağı kalitemizle her zaman bir adım önde olmayı başardık.

Phiskos tatil paketi gibi uygun fiyatlı tur programlarını;bölgelerde sahip olduğumuz ekipmanlar,araçlar ve çalışanlarımız sayesinde doğru ve uygun bir şekilde önünüze sunmayı başardık.

YAPMAKTA OLDUĞUMUZ TÜM HİZMETLER

Otel Rezervasyonları
Yurtiçi Kültür, Günlük, Dini, Macera Tur Organizasyonları
Yurtdışı Tur Organizasyonları
Uçak Bileti Satışı Ve Vize İşlemleri
Fuar Organizasyonları
Yurtiçi Ve Yurtdışı Mavi Tur
Hafta Sonu Turları
Bayi Toplantıları
Şirket Yıllık Toplantıları
Açılış, Temel Atma Ve Ödül Töreni Organizasyonları
Tüm Basın Ve Organizasyon
Tanıtım Proje Tasarımları
Personel Motivasyon Gezileri
Seminer Organizasyonu
Davet Ve Açılış Kokteylleri
Kongre Organizasyonu
Kutlamalar Ve Özel Geceler
Ürün Tanıtım Organizasyonları
Tüm iletişim araçlarıyla yapacağınız şikayet ve önerileriniz bizlerin daha iyiyi sizlere sunmayı kolay hale getireceğinden fikirleriniz bizim için çok değerlidir.

Önerileriniz için 0232 444 0 484 numaralı Bilgi ve Rezervasyon hattımızı kullanabileceğiniz gibi; www.tatilvitrini.com adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Misafirlerimize kaliteli ve iyi hizmet imkanları sunabilmek adına her gün daha fazla çalışarak, tatil adresinizin Waterfall Tour olarak kalabilmesi için tüm sınırları zorluyoruz.

Tüm Misafirlerimize Unutulmaz Bir Tatili Şimdiden Vaat Ediyoruz…

Saygılarımızla,
Waterfall Tour Ailesi
www.tatilvitrini.com

*A Grubu Seyahat Acentesi: Tüm Seyahat Acentel


Ürün ve Hizmetler

tatil, otel, uçak bileti, fuar,

# # # # #