Tenes Bozcaada Balik Restorani


Mesnevi Sok. No: 35

Telefon1: 0312 4430706

Telefon2:

Fax: 0312 4430706

Web: www.tenes.com.tr

Sponsorlu Bağlantılar

Firma Kuruluş Yılı:2006
Çalışan Sayısı:8 (Yönetici:0 | Memur:0 | İşçi:0
Dış Ülkelerle Bağlantıları:

Bozcaada’nın birbirinden lezzetli zeytinyağlılarından, deniz ürünlerinden oluşan menü yemek zevkini adeta bir şölene dönüştürüyor: Zeytinyağlı Sebzeli Kalamar Dolma, Asma Yaprağında Levrek, Pavurya Salata, Girit Salata, Kırma Zeytin Salatası Tenes’in Ada lezzetlerinden. Mevsim balıklarınınsa en tazesini bulmak mümkün. Birbirinden lezzetli yemeklere Bozcaada şarapları eşlik ediyor.


Ürün ve Hizmetler

Şimdi Tenes Zamanı…

Üzüm kokan sokakları, hiç dinmeyen tatlı rüzgarı, tembel kedileri, evcil kargaları ve birbirinden lezzetli yemekleriyle Bozcaada… Hepimizin hayatında bir kez bile olsa gidip görmeyi istediği bir ada vardır ya… Belki de Bozcaada bunların başında gelir… Bir kez gitmeye görün Bozcaada’ya, Ada’nın havası, denizin mavisi, asmanın yeşili, şarabın kırmızısı sarıp sarmalar sizi!

Mesnevi Sokak numara 35’te 2007 yılında açılan Tenes Restaurant’ta her şey titizlikle düşünülmüş. Bembeyaz masa örtüleri, ahşap masa sandalyeleri ve yazın özellikle akşam saatlerinde hafif serin bahçesiyle, Ankara’da “minik bir Bozcaada” yaratılmış.
Bozcaada yemeklerini bilen lezzet tutkunlarının “Evet! Bozcaada’da yediğimiz gibi…” deyip, tadını çıkardıkları; adayı hiç görmemiş olup da Tenes’te ada esintisini hissedenlerinse “ilk fırsatta Bozcada’ya gideceğim”, diyerek tekrar tekrar geldikleri mekan, kısa sürede Ankara’da yaşayan yabancıların da uğrak yeri olmuş.

Bozcaada’nın birbirinden lezzetli zeytinyağlılarından, deniz ürünlerinden oluşan menü yemek zevkini adeta bir şölene dönüştürüyor: Zeytinyağlı Sebzeli Kalamar Dolma, Asma Yaprağında Levrek Sarma, Kurutulmuş Domatesli Levrek, Girit Ezme ve Ege Otları Tenes’in Ada lezzetlerinden. Mevsim balıklarınınsa en tazesini bulmak mümkün. Birbirinden lezzetli yemeklere Bozcaada şarapları eşlik ediyor.

Haftanın her günü açık olan Tenes Restaurant; lezzetli zeytinyağlıları, şifalı otları ve taze balık çeşitleriyle öğle ve akşam yemeklerinde Bozcaada Keyfini yaşamak isteyenlerle…

#Balik #Raki #Kalamar #Karides #Ege


Benzer Firmalar