Anasayfa » Evden eve nakliyat » Muhtelif hizmetler » TEKİRDAĞ Evden eve nakliyat » TİTİZ DÜZENLİ ÇERKEZKÖY EVDEN EVE NAKLİYAT

TİTİZ DÜZENLİ ÇERKEZKÖY EVDEN EVE NAKLİYAT


g.o.p. mah fevzipaşa caddesi no 6

Telefon1: 02827264064

Telefon2: 02827264064

Fax: 02827264064

Web: www.trakyaevdenevenakliyat.net

Sponsorlu Bağlantılar

Firma Kuruluş Yılı:2000
Çalışan Sayısı:5 (Yönetici:2 | Memur:1 | İşçi:6
Dış Ülkelerle Bağlantıları:

Titiz Düzenli Evden Eve Nakliyat ÇerkezköyTaşımacılık
Tüm Trakya Bölgesi Türkiye hizmetinizdeyiz

Evden Eve Nakliyat İşyeri Büro Taşımacılığı Tekstil koli Taşımacılığı


TİTİZ DÜZENLİ NAKLİYAT ARADIĞINIZDA:
ilk görüşmeyi yaptığınız kişi sizin taşınmanızı baştan sona kadar organize edecek olan müşteri temsilcimizdir. birlikte karalaştıracagınız tarihte evinize kaşif için gelinir taşıma tarihini karalaştırısınız .keşif sonrası yazılı teklif sunulur bu aşamadan sonra ,taşınma günü müşteri temsilcimiz evinize taşıma ekibimizi getiri .ve aienizle tanıştırı taşınma operasyonu sorumlusu ile tanışırsınız .bundan sonra yeni evinize veya büronua eşyanız gidene kadar her aşamada size bilgi verir .bir ekip sorumlusu sizinle muhataptır.


Misyonumuz -Tekirdağ Evden Eve Nakliyat - Çorlu Evden Eve Nakliyat -Tekirdağ-Saray Evdeneve Nakliyat
Nakliye işi bize verildiği anda her araba için uzman 6 eleman göndermekteyiz. Marangoz, tesisat ve elektrik işleri için görevli personelimiz bu tür eşya ve elektronik aletleri söküp, yeni yerinde montaj yapmaktadır.Dinamik bir ekip çalışması ile hızlı,rekabetçi ve müşterilerimizin beklentilerini karşılayan hizmetler sunmaktır. Hedef alanımız yalnızca bulunduğumuz şehir ya da ülke değil tüm dünyadır. Global ticaret hayatında entegre bilgi teknolojimizin getirdiği olanaklarla taşımacılık sektöründe lider olma hedefimizin gerçekleşmekte olduğunu,görüyoruz.

Vizyonumu
Müşteri hizmetlerinde en iyiyi sunarken, asgari maliyet, azami fayda yoluyla kalite ve karlılığı gerçekleştiren; ekolojik dengelere ve toplumsal değerlere duyarlı olan; çalışma ortamında çalışanların, kalıcılığını ve kesintisiz gelişimini sağlayarak büyük başarılara ulaşmalarını hedefleyen bir kurum olmak. Firmamız, uzman personeli ve en uygun araç filosu ile hizmet vermektedir.Hazar Evden Eve Nakliyat evden eve şehir içi ve şehirler arası yük taşımacılığında rakipsiz taşımacılık firmasıdır.

AVANTAJLARINIZ :ÖZEN VE GÜLERYÜZ SAYGI
Konusunda uzman güler yüzlü elemanlarımız en az sizinkadar itina ,paketleme ambalajlama,montaj de monte konularında,azami gayretlerini gösterirPROFOSYONELLİK VE DİNAMİZİM :yılların tecrübesiyle uzman elemanlar yetiştirilmis kadromuzla taşımalar daha başarılı daha problemsiz daha rahather alanda kaliteli hizmet özel tasarımlı kamyonlarımızla özel ambalaj malzemelerimiz le eşyalarınız veofisleriniz hasarsız ve sarsıntısız özenle taşınır Firma personellerimizi evinize yada iş yerinize göndererek eşyalarınızın kapladığı alan, taşıma koşulları ve fiyatlandırması hakkında size ayrıntılı olarak bilgi veriyoruz. Ücretsiz olan bu işlemden faydalanabilmek için yapmanız gereken tek şey bizimle irtibata geçmeniz ve taşınma talebinizi iletmenizdir.
Yedigün 24 saat Hizmetinizdeyiz Sizlerle Elele En güzeline

Ürün ve Hizmetler

TİTİZ- TEMİZLİK-NAKLİYAT EVDEN EVE TAŞIMACILIK
TEL:0282 726 40 64 0532 163 05 20 0535 810 16 47

TİTİZ DÜZENLİ NAKLİYAT ÇERKEZKÖY EVDEN EVE NAKLİYAT KARAYOLU TAŞIMACILIK HİZMETLERİ


TEKİRDAĞ NAKLİYE ÇERKEZKÖY NAKLİYEAMBALAJLAMA
Ambalajlama bir sanattır. TİTİZ NAKLİYAT bu işi en iyi yapan kuruluşlardan ilkidir yılların tecrübesi ve teknolojisinin de yardımıyla bunu başarmıştır. Muhtelif nedenlerle ambalajlanması gereken ev eşyalarınızı karton koli, karton fıçı, hava kabarcıklı naylon, koli bantı ile ambalajlanma hizmetleri yapılır.


MOBİLYALAR
Özel ekiplerimiz tarafından demontesi yapılan mobilyalar kraft kağıtlı havalı naylonlarla sarılarak plaka kartonlarla muhafıza edilir.


YATAK, KOLTUK VE SANDALYE
Bu tip eşyalar öncelikle strech ile kaplanır, kraft kağıtlı havalı naylon ve plaka kartonlar ile paket yapılır.
ŞİFONYER, YEMEK MASASI, KOMİDİN, SEHPA, BÜFE VE CAMLI VİTRİN
Bu mobilyalar öncelikle özel yapılan köpük profiller ile tüm köşeleri sarılır ve strech kullanılarak sabitlenir. Kraft kağıtlı havalı naylonlarla sarıldıktan sonra plaka kartonlar ile muhafıza edilir.Muratlı Evden Eve Nakliyat
BEYAZ EŞYALAR
Demontesi yapılan beyaz eşyalar sabitleme vidaları takıldıktan sonra kraft kağıtlı havalı naylonlar
ile paketlenerek plaka kartonlar ile muhafıza edilir.

ELEKTRONİK EŞYALAR
Kabloları sökülmüş elektronik eşyalar profesyonel ekiplerimiz tarafından kraft kağıtlı havalı naylon, köpük ve beyaz kağıt ile sarılarak kolilenir veya sandıklanır.
TEL:0282 726 40 64 0532 163 05 20 0535 810 16 47
AYNA, CAM VE HASSAS EŞYALAR
Özel beyaz kağıt ve yumuşak havalı naylonlar ile sarılarak muhteviyatı yüksek koliler ile paketlenir. Büyük hacimli ayna ve cam için özel tahta sandıklar yapılır, strafor ve köpükler ile beslenerek paketlenir.

ANTİKA, SERAMİK, PORSELEN, RESİM, YAĞLI BOYA TABLO
Bu tip değeri yüksek eşyalar için özel menteşeli ve içi yumuşak strafor ile kaplanmış ağaç sandıklar tarafımızca yapılır, özel ambalaj malzemeleriyle paketlenen bu tip değerli eşyalar sandıkların içerisinde güvenli bir şekilde taşınmaya hazır hale getirilir.
AVİZE VE LAMBALAR
Demontesi yapılan avize ve lambalar ebatlarında hazırlanmış tahta sandıklara yerleştirilerek beyaz kağıt ve köpükler ile muhafıza edilir.

ELBİSE
Gardolap içerisinde askıda olan elbiseler tarafımızca yaptırılan ortasında taşıma askısı mevcut kolilerimize asılarak taşımaya hazır hale getirilir. Çekmeceler içerisinde bulunan diğer elbiseler ise yatık elbise kolileri ile paketlenerek taşınır.

AYAKKABI VE ÇANTALAR
Ayakkabı ve çantalar ayrı ayrı beyaz kağıtlar ile sarılarak kolilenir. Ayakkabı ve çantalar paketlenirken ezilmemesi için muhteviyatı yüksek küçük koliler kullanılır.

MUTFAK EŞYALARI
Porselen tabak ve fincanlar yumuşak havalı naylon kullanılarak paketlenir ve ayrı kolilenir. Diğer mutfak eşyaları beyaz kağıtla sarılarak havalı naylonlar ile beslenir ve muhteviyatı yüksek

#çerkezköy evden eve nakliyat #çorlu evden eve nakliyat #saray evden eve nakliyat #silivri evden ev nakliyat #istanbul evden ev nakliyat


Benzer Firmalar